Kim jestem?

Nazywam się Radosław Orczykowski. Pochodzę z okolic małego, uroczego miasteczka  Iłża. Obecnie mieszkam w Warszawie, gdzie wykonuję większość swoich zleceń, ale chętnie wybiorę się z Wami w dowolne miejsce, gdzie chcielibyście, abym uwiecznił Waszą historię.

Fotografia to moja praca całkiem na poważnie, ale oprócz dobrych zdjęć mogę zapewnić sporą dawkę humoru.

Fotografując czuję, że znalazłem swoją ścieżkę, że jestem na właściwych torach. To dla mnie honor móc towarzyszyć i zapisywać na zdjęciach te najbardziej zwyczajne jak i najważniejsze momenty Waszego życia.

 

Doświadczenie?

Na co dzień współpracuję jako asystent w Studio Castingowym i Fotograficznym Gudejko, gdzie uczestniczyłem przy sesjach m.in. Tomasza Oświecińskiego, Tomasza Sapryka, Marka Bukowskiego. Tutaj poznaję nowoczesne podejścia do fotografii mody, lifestylowej czy reportażowej. W ramach tej współpracy stworzyłem reportaż z konkursu Polska Modelka Roku 2016 oraz wykonywałem zdjęcia promocyjne spektakli teatralnych „Goło i wesoło” oraz „Klatka dla ptaków” wystawianych przez Teatr Gudejko na deskach Teatru Capitol.

Posiadam doświadczenie w produktowych sesjach zdjęciowych. Robione przeze mnie zdjęcia pojawiały się na ulotkach oraz w sklepach internetowych.

Niezwykle ważnym doświadczeniem są dla mnie również regularne sesje zdjęciowe w przedszkolach, gdzie przypominam sobie, że najpiękniejsze są szczere emocje.  

 

Jak pracuję?

Najważniejsze są Wasze oczekiwania. Zawsze szukam kreatywnych rozwiązań, ujęć, chętnie łącząc je z wizja moich Klientów. Koncentruję się na Waszej historii. Dbam, aby uwiecznić drobne szczegóły, ludzkie emocje, gesty, które czynią dany moment niepowtarzalnym. Staram się, aby fotografie, które dla Was przygotuję były pamiątka, do której z ochotą będziecie wracać.

Dbam o szczegóły techniczne, jakość fotografii, które trafią do Waszych albumów.

 

Ile to kosztuje?

Każde zlecenie jest inne. Każdy klient stawia mi inne wymagania. W tej kwestii zapraszam do zapytań poprzez

kontakt